Honaz Erotik Masaj Di̇lay

Honaz erotik masaj Vücut üzerinde el elektriği, su vb. aracılıklar ile farklı işlemler uygulama şeklinde tedavi ve rahatlama yöntemlerine masaj denir. Kaslar bakıldığında vücudun yaklaşık yarısını teşkil ederken kan dolaşımının da büyük bir bölümünü kullanırlar. Kasılma veya gevşeme işlemlerini merkezi sinir sistemi dahilinde motor sinirler yardımıyla yaparlar.

Honaz fantezili masaj

Kasılıp gevşeyerek adeta bir pompaya benzer bir şekilde çalışırlar.

İnaktive olan kaslar atrofiye uğrarlar. Kaslara masaj işlemi ile uygulanan ritmik hareketler inaktive atrofisinin önüne geçmesine yardımcı olur. işlemi ile kan ve lenfa sistemlerinde ve bunlar ile de kalbin çalışmasını mekanik şekilde ayarlamasını sağlar.

Honaz ateşli masaj

Kalbin tazyikini yapan kalp adalelerinin tüm vücuda kan pompalamasını düşününce, kalp hiç bir yardım almadan temiz kanın periferde kirli kana çevrilerek, yeniden kalbe geri dönmesi gibi büyük dolaşım ve bu kirli kanın temizlenmesinin temini içinde küçük dolaşımın sağlandığını düşünür isek yapılan masajın kalbe ne kadar büyük yardımı olacağı anlaşılır. İnsan derisi yapısı ile masajın tesirini alma ve vücudun iç bölümlerine yaymada çok gelişmiş bir durumdadır. Honaz erotik masaj .