Denizli Çal Masöz Bayan Mahperi̇

Denizli çal masöz bayan İnsan vücudunda enerji kanalları tıkandığı zaman, enerji akışı durur ve bazı bölgelerde acı hissedilmeye başlar. Refleksoloji uygulaması yapılmaya başlandığında, bu bölgelerde hissedilen acı artsa da, kısa süre sonra yerini rahatlamaya bırakacaktır. Bu refleksoloji masaj uygulamalarının etkili olduğunu göstermektedir. Bu uygulama ile kişi kendisini, güven içerisinde ve huzurlu hissedecektir. Denizli masöz bayan

Genellikle kişinin rahatlaması ve motive olması için uygulamalar, müzik eşliğinde yapılmaktadır. Denizli çal masöz bayan . Refleksoloji masaj uygulamasını yapacak olan uzmanlar, işlemlere başlamadan önce müşterinin sağlık sorunları ve varsa şikayetleri konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Kişinin yapısına ve sorunlarına göre yapılacak müdahale baskı türleri belirlenecektir. uygulaması yapılacak kişinin ayakları çıplak olur ve kendisi bir koltuğa rahat bir şekilde oturtulur.

Uygulamaya başlanıldığında, ayaklar tamamen ovuşturularak ısıtılır. Ovma işlemi ile kişinin ayak yapısı keşfedilir ve ayaklarında oluşmuş olan sertlikler, nasırlar ve yumuşak yerler tespit edilir. Uygulama esnasında yapılacak parmak baskıları ona göre belirlenir. Refleksoloji uygulamaları kişilerin sağlık sorunlarına göre yapılmaktadır ve her bir seans en az 45 dakika ile 60 dakika arasında sürmektedir.