Çivril Mutlu Son Masaj Zühre

Çivril mutlu son masaj teknikleri arasında bulunan diğer alternatiflerden biri ise Derin Doku tekniği olmaktadır. Derin doku tekniği ağır olarak yapılan bir uygulama seçeneğidir. Genelde herkese ve her sorun yaşayan kişiye yapılan bir uygulama seçeneği değildir.

Ciddi kas tembelliğine, kas gevşekliğine ve kas hücrelerinin hiç çalışmaması durumlarına sahip olan kişilere yapılan uygulamadır. El ve elin topuğu kullanılmaktadır. Çivril mutlu son masaj . Uygulama esnasında en derin kaslara ve kas hücrelerine ulaşmak hedeflenmektedir. Her bölgeye yapılmaz, kas yoğunluğunun fazla olduğu yerlere yapılmaktadır. Kas hücrelerinin çalışması sağlanır, kasların hafiflemesi sağlanır, kastaki toksinlerin gitmesini de destekler. Bu masaj etkili bir uygulamadır.

Sıcak taş tekniği de Türkiye’de çok fazla yapılan ve tercih edilen uygulama alternatiflerinden biridir. Küçük özel taşlar farklı ısınma yöntemleri ile ısıtılır. Isıtıldıktan sonra ise vücudun çeşitli bölgelerine taşlar yerleştirilir. Kas ağrılarını fazlası ile alır, kemiklerin ağrılarını ve sorunlu olmasını engeller. Taşların yerleri de sık sık değiştirilir. Böylece sıcak taş masaj uygulaması insanı hem rahatlatan hem de keyifli hissettiren alternatiflerden biridir. Isısı çok yüksek olmasa da ısıya dayanıklı olan herkes yaptırabilir.